Rähnu rännuabilise reeglid:

Kui tahad tutvustada Rähnule oma kodukandi põnevaid paiku, hakka Rähnu rännuabiliseks. Selleks pead Sa registreerima oma soovi kas läbi meie lehe ankeedi või meiliaadressil. Kui saadad e-kirja, siis kirjuta juurde, millist imelist Eestimaa nurka Sa soovid Rähnule tutvustada.

Oota, kuni Kristi ja Marit Sulle vastavad ja Sinu soovi kinnitavad. Hakka juba mõtlema Rähnu reisikava peale! Sa ju tahad, et just Sinu juures saaks rändrahn Rähnu oma elu suurimad elamused.

Rähnu saabumiseni võib minna mõni nädal aega, aga ühel hetkel võtab Sinuga ühendust Rähnu eelmine rännuabiline ja annab teada, millal ja millise transpordiga see kallis kivi Sinu juurde saabub (pakiautomaat, post, cargo, tuttava auto vms). Kui pakis on lisaks Rähnule väike kingitus, siis selle võid endale jätta :)

Mine Rähnule vastu. Saada kiri aadressil rahnu@naisedeijata.ee, et oled kalli külalise kätte saanud.

Näita Rähnule oma kodukohta. Tee Rähnust pilte või videosid või kirjuta väike jutt. Kui liigud ise samuti kuhugi väiksele matkale, võta soovi korral Rähnu kaasa. NB! Hoia Rähnut enda käes umbes nädala jagu. Kui teie ühine teekond kujuneb pikemaks, anna Kristile ja Maritile teada rahnu@naisedeijata.ee

Vahepeal on Marit ja Kristi nagunii ühendunud ja andnud Sulle teada järgmise rännuabilise kontakti. Võta temaga ühendust ja anna teada, kuidas kavatsed Sa Rähnu temani saata (pakiautomaat, post, cargo, tuttava auto vms).

Jäta Rähnuga hüvasti ja paki ta hellalt ja kindlalt kokku. NB! Väike üllatuskingitus järgmisele rännuabilisele on asjakohane.

Pane Rähnu järgmise rännuabilise poole teele.

VÄGA TÄHTIS! Ja siis saada meile ruttu pildid-videod-jutud-joonistused ehk kõik see materjal, mis läheb üles Rähnu rännublogisse. Ära viivita, huvi Rähnu tegemiste vastu on suur ja rahvas ootab kannatamatult reisimuljeid.

Kui tekib küsimusi, siis loomulikult Marit ja Kristi vastavad!