MIS SEE VEEL ON?

Ennevanasti tegime me Kuku raadios laupäeva hommikuti raadiosaadet.
Ja mida kõike me tegime! Ehitasime kägudele peremudeli parandamiseks pesakasti, keetsime otse-eetris upumuna, saagisime jõulukuusest kabe, aitasime talgutel konni üle tee ja kogusime sinilillemüügist veteranidele raha, küpsetasime üle saja aasta vanuse retsepti järgi kooki, nõidusime, orienteerusime, riietusime hipsteriteks ja grimeerisime end printsess Elsadeks. Ahjaa, kettaheidet proovisime ka.

Mitte kordagi ei tekkinud meil mõte, et raadios nii ei saa.
Kõike saab. Isegi viipekeelset raadiot saab teha!

Aga ajasime ka tõsisemaid jutte äärmiselt armsate inimestega - Ugala direktor Kristiina Alliksaar, toidublogija Olga Kaju, kunstnik Olivia Lipartia, naiskodukaitsja Helen Allas, lauljatar Susanna Veldi, "Kodutunde" saate sisukujundaja Karola Tobro ja rohkem me ei hakka meenutamagi, sest absoluutselt kõik meie saates osalenute nimed on esiletõstmist väärt. Aitäh kõigile, kes meie saates oma lugu jagasid!

Siis said ühtäkki vahendid otsa ja meie kuulajad läksid kurvaks.

Näiteks kirjutas meile üks Täiesti Võõras Mees: "Misiganes nad teie asemele leiutavad, olgu parem hea, muidu läheb mässuks. Pistame sõrmed kaheks tunniks kõrva ja raadiot ei kuula."

Ja meile ei meeldi mitte üks raas, kui toredad inimesed nukrutsevad. Seepärast kolisime oma killavoori internetti üle ja jätkame siin jõudu mööda lammutamist. Sest elu peab lõbus olema!

Kristi ja Marit
Naised ei jäta